Bohaterowie książki felix net i nika gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności.. Pierwszy dzień w gimnazjum - początek przyjaźni.. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. .Witaj na stronie Quizz.pl.. 1668 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Są pozycje klasyków oraz całkiem nowe, ciekawe książki.. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Co Net nosiła zawsze w plecaku?. Kradzież w banku.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Udostępnij.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz.. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. Udostępnij.. Prawdziwa sztuka to być tchórzem i zrobić coś bohaterskiego.. Pojawiają się jednak sygnały, na podstawie których da się mniej więcej ten czas określić.. Napisz do nas.. Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?Test z lektury!.

1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?

Oto np. babcia jednego z bohaterów, sanitariuszka z czasów powstania warszawskiego.Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. W powieści nie ma żadnej konkretnej informacji o czasie narracji.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Krol_Quizow 2 lata temu.. Książki.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów .Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej.. Jej autorem jest Rafał Kosik.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i .przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem .Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Felix Polon - trzynastoletni, szczupły, jasnowłosy chłopiec o piwnych oczach.Bohaterowie epizodyczni - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 14 stycznia 2020.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. 8.3 Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów.. Z początku panując nad robotami modułowymi okradał banki.. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Plan wydarzeń..

Sprawdź swoją wiedzę z książki "Felix , Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi " " O rety!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 8.5 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek.Cytaty, rozdziały itp. przepisuję ręcznie z książki :) Wyświetl mój pełny profil.. Kanon lektur w klasie 6 jest bardzo zróżnicowany.. Felix Polon - trzynastoletni, szczupły, jasnowłosy chłopiec o piwnych oczach.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niawidzialnych Ludzi; 2.. Zostali nazwani Gangiem Niewidzialnych Ludzi, gdyż zawsze mimo obławy unikali złapania.. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?. Głównych bohaterów powieści - Felixa, Neta i Nikę - poznajemy w ich pierwszym dniu w nowej.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Ikigai 2 lata temu.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 Kim była Lucynka?. Zbadali go i był on świeży.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziRafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1. a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski..

Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - bohaterowie.

8.2 Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa.. Głównych bohaterów powieści - Felixa, Neta i Nikę - poznajemy w ich pierwszym dniu w nowej szkole - gimnazjum imienia profesora Stefana Kuszmińskiego.. Czy znasz postacie z lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Prawda czy fałsz.Notatka z lektury "Felix, Net, Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rodzaj literacki- epika Gatunek literacki- utwór zawiera cechy powieści fantastyczno-naukowej, można go też nazwać powieścią sensacyjno- przygodową Wątek główny- próba rozwikłania zagadki GNL przez trójkę przyjaciół Wątki poboczne- pojawienie się duchów w szkole, poszukiwanie skarbu, szkolne perypetie .Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - bohaterowie.. Mieszka z rodzicami w domu na .Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. - Madame Josephine - wróżka; korpulentna pani po siedemdziesiątce, - pani Basia - właścicielka kawiarni Zbędne Kalorie, - pan Sobolak - sąsiad Bieleckich, dumny właściciel poloneza, - Jakub Rozner - minister spraw specjalnych,Lista postaci z cyklu Felix, Net i Nika - lista postaci, występujących w serii Felix, ..

8 Charakterystyczni dla danej książki.

Zdemaskowanie szkolnych złodziejaszków.Lapbook z lektury Felix, Net i Nika.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Quiz w Poczekalni.. Baza na szkolnym strychu.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Klasa 6 Polski.. Felix, Net i Nika oraz Teoretyczne Możliwa Katastrofa; 3.. 8.4 Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.cytaty z książki "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" katalog cytatów [+ dodaj cytat] To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym.. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmian6 Rodziny bohaterów.. 8.1 Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Głównych bohaterów powieści - Felixa, Neta i Nikę - poznajemy w ich pierwszym dniu w nowej szkole - gimnazjum imienia profesora Stefana Kuszmińskiego.. Kim jest ojciec Felix'a?Bohaterowie lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi: - główni bohaterowie: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz; - rodziny głównych bohaterów: matka Felixa, ojciec Felixa, Piotr Polon,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie lektury.. Udało się ich złapać dopiero dzięki .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Jest niski, pulchny.. Skomentuj.. Bohaterowie i postacie z książki Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi autorstwa Rafał Kosik.Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: 11/2004 Liczba stron: 376 Format: 140x210 mm Oprawa: twarda ISBN: 83-921466--3 Wydanie: I Cena z okładki: 33,90 złFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt