Rozprawka na temat gdzie lepiej mieszkać na wsi czy w mieście

Pobierz

Temat 5: Samodzielnie redagujemy plan rozprawki (1 godz.)lepiej mieszkać na wsi czy w duzym miescie .. głupi temat każdy woli co innego .. ja się wspaniale czuję i jestem szczęsliwa gdy mieszkam w wielkim mieście , gdzie jest duza aglomeracja i .Gdzie lepiej mieszkać na wsi czy w mieście - rozprawka ?. Pragnę udowodnić tę tezę.. jeśli można to proszę o dłóższą wypowiedź .. Każdy ma inne upodobania , jedni lubią głośne miasta , inni ciche , spokojne zakątki .Napisz rozprawkę na temat "Gdzie lepiej mieszkać-na wsi czy w mieście" 2 Zobacz odpowiedzi domisss58 .. pokojem.. Każdy z83% W mieście czy na wsi?- Czyli gdzie lepiej mieszkać?. 81% Dlaczego lepiej jest żyć na wsi?. Każdy wie że to prawda.. i niech nie bedzie z netu bo nie moze sie powtorzyc z innymi pracamiWielu z nas zastanawia się, gdzie ułożyć sobie przyszłość - na wsi czy też w mieście.. Gdybym miała wybierać między mieszkaniem w spokoju, z dala od hałasu-na wsi, a w centrum kultury i cywilizacji-w mieście, na pewno miałabym wielki problem.Dzisiaj zamierzam odpowiedzieć na pytanie- dlaczego lepiej mieszkać w mieście niż na wsi.. Występuje tam większa roślinność, przede wszystkim jest więcej drzew.. Napisano 02-11-2009 16:06, przez tala17.. Ludzie wchodzący w wiek dorosłości muszą podjąć.W mieście czy na wsi?- Czyli gdzie lepiej mieszkać?. Oto niektóre z nich..

... rozprawka na temat gdzie lepiej mieszkać na wsi czy w mieście ?

Gdzie lepiej mieszkać na wsi czy w mieś.rozprawka na temat gdzie lepiej mieszkać na wsi czy w mieście.. - rozwiązanie zadania.. daje 66666666666666666 jak by sie dało troche dlużej to napisać .. całej rozprawki mi się nie chce pisać:P ale możesz zacząć od tego, że nie da się jednoznacznie powiedzieć gdzie lepiej, bo obie mają plusy i minusy .. miasto:-duże zaplecze rozrywkowe-np.kina .Moim zdaniem lepiej mieszkać na wsi.. Dobrze napisana hipoteza zadania :D.. 2010-03-08 14:55:02 Załóż nowy klubMyślę, że nie każdy może mieszkać w mieście,są ludzie że ich wieś nie interesuje,a są tacy,którzy nie rozumieją miasta.Wielki hałas ogłusza,zabija własne marzenia,bo nie słychać bicia serca,tak jak jest na wsi.Dym wdziera się do środka człowieka,potrafi uszkodzić każde zdrowie.Najbardziej cierpią małe dzieci.---Gdzie lepiej mieszkać - na wsi czy w mieście?. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Ludzie wchodzący w wiek dorosłości muszą podjąć decyzję gdzie ów dom ma się znajdować:na wsi czy w mieście?Odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna.. - Forum dyskusyjne w INTERIA.PL - Dla mnie wielkie miasta , to coś nienaturalnego , nie można myśli zebrać ,.Uważam, że lepiej mieszkać w mieście, gdzie życie jest wygodniejsze i przysparza ludziom wiele korzyści..

Gdzie lepiej mieszkać, na wsi czy w mieście?

Możemy korzystać z autobusów, tramwaji, a nawet taksówek.. Prosiła bym o pomoc .. ;))`Gdzie Lepiej Mieszkać Na Wsi Czy W Mieście?. nie mozna spokojnie spać gdyż cały czas jeżdżą samochody i jest bardzo tłoczno.. Na mój wybór składa się wiele czynników.. 2011-07-04 22:57:59 Ekoret czy pieklorz?. Mieszkając na wsi warto tez pamiętać o rozlicznych problemach jak np. odśnieżanie, koszenie, generalne dbanie .Gdzie lepiej mieszkać na wsi czy w mieście 2009-08-06 13:59:16 `Gdzie Lepiej Mieszkać Na Wsi Czy W Mieście ?. 2014-11-30 18:50:01Miasto można lubić albo nie.. Każdy wie, że to prawda.. Z wielką radością wracamy z dalekich podroży, tęsknimy za swoim biurkiem, łóżkiem, pokojem.. i darować sobie głupie komentarze dla zdobycia marnych 4 pkt.. Odpowiedź .Rozprawka Na wsi jest tak swojsko,i jest dobrze.W mieście też jest dobrze, ma się więcej przyjaciół.Według mnie lepiej mieszkać na wsi.Ja sam mieszkam na wsi i czuję się wspaniale nie zmieniłbym innego miejsca.Tu można pograć z kolegami na boisku,śmiać się, i czuć się swobodnie.W mieście jest straszny cheos,pełno samochodów i huk.A na wsi jest spokój cisz , można się .napisz Rozprawke na temat gdzie lepiej mieszkać na wsi czy w mieście?. Tematy: życie w mieście, życie na wsi..

prosze niech ktos napisze mi rozprawke na temat Gdzie lepiej mieszkać, na wsi czy w mieście?.

W mojej pracy postaram się nieco przybliżyć ten temat i ułatwić wybór osobom, które nie do końca są jeszcze przekonane, gdzie chciałyby zamieszkać.Gdzie lepiej mieszkać na wsi czy w mieście ?. Możemy wypocząć, oddalić się od miejskiego gwaru.. Zarówno miasto jak i wieś ma swoje wady i zalety.. Gdzie lepiej mieszkać, na wsi czy w mieście?. 78% Wieś czy miasto-gdzie lepiej być nastolatkiem?. Edukacja; Kobieta; Praca; Inne; Rozrywka; Styl życia; Turystyka; .. Gdzie lepiej mieszkać na wsi czy w mieś.. Na wsi jest świeże powietrze a w mieście czuć tylko spaliny.. Mimo iż wieś ma dużo do zaoferowania ja wolę miasto .Przydatność 75% Gdzie lepiej mieszkać, na wsi czy w mieście.. Zachęca to dość duże grono mieszkających w mieście na weekendowe, czy też urlopowe wyjazdy na łono natury.Gdzie lepiej mieszkac.. Mieszkając na wsi można po wielu latach stwierdzić, że zaczyna się robić coraz mniej ciekawie.To zależy gdzie na wsi i gdzie w mieście ;) Jeśli mógłbym mieszkać w jakims nowoczesnym osiedlu, jak np: gdzie miałbym ciszę i spokój i dużo zieleni bez potrzeby mieszkania na peryferiach to zdecydowanie wolałbym miasto.. Z wielką radością wracamy z dalekich podroży, tęsknimy za swoim biurkiem, łóżkiem, pokojem.Miasto to można by nazwać takim piekiełkiem, gdzie ciągle coś się dzieje, nie zazna się ciszy, bo wzywają nowe obowiązki..

2010-03-08 14:55:02 Jak myślisz, gdzie lepiej mieszkać , na wsi , czy w mieście ?

Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Nie sposób nie zauważyć, że życie na wsi jest nieco spokojniejsze niż życie miejskie.. Na następny tydzień mam napisac rozprawke na temat tego gdzie lepiej mieszkać - na wski czy w miescie ?. Życie na wsi jest zdrowsze niż w mieście .. Według mnie korzystniejsze jest mieszkanie na wsi .. Nadal utwierdzam się w przekonaniu, że nie można stwierdzić, co lepsze.. Miasto : - centrum handlowe - kina,teatry, itp. - kawiarnie , to te pozytywne ale sa i negatywne : - spaliny duze ilści samochodów i spalin .Na wsiach zanieczyszczenie jest mniejsze.. Na wsi można pokojnie pospacerować, pochodzić po lasach, łąkach porośniętych świeżą i pacnącą trawą.Lepiej mieszkać w miescie , czy na wsi ?. Przekonajmy się dlaczego warto mieszkać w mieście.. Duże miasta mają także bardziej rozwinięty transport.. Wywołane jest to różnicą ilości dróg i zabudowań.. Stare i wszystkim znane przysłowie mówi "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.". Otóż są różni ludzie o najróżniejszych gustach.. Każdy z nas na pewno wybrał by co innego .. 84% Nie ważne skąd, ale jacy jesteśmy.Są argumenty ,które przemawiają za tym,iż zdecydowanie jest lepiej mieszkać na wsi,ale są również i takie argumenty,które mówią,że zamieszkanie w mieście ma większe korzyści.Ja w swojej pracy postaram się udowodnić,że jednak mieszkanie na wsi jest zdecydowanie lepsze.Zjednej strony lepiej mieszkać w mieście, bo jest duzo sklepów a z drugiej na wsi bo możesz hodować własne zwierzątka takie np. jak krowy .. Stare i wszystkim znane przysłowie mówi "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.". Występuje dowolny transport- tramwaje, autobusy czy taksówki.Tematem rozprawki jest zastanowienie się nad pytaniem postawionym w temacie pracy gdzie lepiej mieszkać , na wsi czy w mieście .. Z reguły są to tematy, do których uczniowie na wcześniejszych lekcjach, w ramach ćwiczeń redakcyjnych, tworzyli wstęp i zakończenie.. Jest to faktycznie trudna decyzja, ponieważ każdy wariant niesie za sobą zalety i wady.. Niektórzy nie wyobrażają sobie życia w mieście, inni wręcz odwrotnie, nie mogliby się obejść bez wszystkich atrakcji, które ono zapewnia.. Pierwszym argumentem będzie to, że w miastach mamy wszędzie blisko.. Na wsi czy w mieście ?. Miejskie szkoły kształtują wysoki poziom nauczania, który pomaga młodzieży w dalszej nauce, np: na studiach.. Wybrałam wies..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt